Oferujemy wysokiej jakości worki na psie odchody biodegradowalne.

Oferujemy 100% biodegradowalne i 100% kompostowalne woreczki na psie odchody, które są wykonane w 100% z surowców naturalnych zgodnie z normą EN 13432. Do produkcji naszych woreczków wykorzystujemy skrobię ziemniaczaną lub kukurydzianą, dzięki której uzyskujemy mocne i wytrzymałe produkty, przyjazne dla środowiska.

Nawet nasze czworonogi muszą przestrzegać zasad higieny, aby utrzymać nasze chodniki w czystości. Dlatego oferujemy woreczki na psie odchody 100% BIO, które pozwalają skutecznie i stylowo pozbyć się odchodów Państwa pupila.

Troska o środowisko naturalne to nasza misja, która przyświeca nam od 2008 roku. Dlatego stworzyliśmy wysokiej jakości woreczki do sprzątania po czworonożnym przyjacielu. Posiadają optymalną wielkość, dzięki czemu w łatwy i wygodny sposób zapakujesz do niego kupę psa każdej rasy i każdej wielkości. Dzięki temu, że nasze worki są w 100% biodegradowalne, dbamy o środowisko podwójnie.

Certyfikacja:

Produkty zostały wyprodukowane zgodnie z posiadanymi certyfikatami kompostowalności OK Compost wydanymi przez TÜV Austria, który jest wiodącym dostawcą usług w dziedzinie testowania, kontroli i certyfikacji. Tworzone przez nas produkty nie zawierają w swoim składzie tworzyw sztucznych i zostały wyprodukowane w 100% z certyfikowanego przez T Ü V surowca na bazie PLA zawierającego naturalne polimery, który jest kompostowalny i biodegradowalny.

Obecnie terminy „biodegradacja”, „materiały biodegradowalne”, „kompostowalność” itp. są bardzo powszechne, ale często nadużywane i bywają źródłem nieporozumień. Nie daj się zwieść! Dokładnie sprawdzaj certyfikaty i specyfikacje kupowanych produktów ekologicznych.

 

Wiele firm oferuje produkty oksydegradowalne, które nie mają nic wspólnego z ekologią, a wprowadzają Klienta w błąd. Oksydegradowalność oznacza, że pod wpływem warunków atmosferycznych, folia rozpada się na mikroplastik (plastikowy proszek). Nadal istnieje w środowisku tyle, że w rozproszonej formie, którą nadal można wdychać, zwierzęta mogą jeść, a oceany przyjmować.

Produkt kompostowalny zawsze jest biodegradowalny, ale biodegradowalny nie zawsze jest kompostowalny.

Proces rozkładu rozpoczyna się dopiero w warunkach panujących w kompostowniach przemysłowych ( TÜV Industrial) lub w kompostowniach przydomowych
( TÜV Home).