Reklamówki biodegradowalne

Oferujemy wyłącznie produkty w pełni biodegradowalne i kompostowalne, spełniające normę EN 13432. Wykorzystujemy surowce naturalne, takie jak skrobia ziemniaczana lub kukurydziana, co pozwala nam uzyskać wyjątkowo mocne i trwałe reklamówki. Dzięki pełnemu rozkładowi, nasze produkty są w 100% przyjazne dla środowiska.

W naszej ofercie znajdują się bio kompostowalne produkty, zarówno bez marki/uniwersalne, przeznaczone do dalszej odsprzedaży, jak i produkty dostosowane do indywidualnych projektów klientów. Wszystkie nasze produkty posiadają certyfikację TÜV Austria, co gwarantuje 100% bezpieczeństwo dla środowiska, przy jednoczesnym pełnym rozkładzie w okresie od 45 dni do 6 miesięcy w warunkach kompostowalnych.

Produkty zostały wyprodukowane zgodnie z posiadanymi certyfikatami kompostowalności OK Compost wydanymi przez TÜV Austria, który jest wiodącym dostawcą usług w dziedzinie testowania, kontroli i certyfikacji. Tworzone przez nas produkty nie zawierają w swoim składzie tworzyw sztucznych i zostały wyprodukowane w 100% z certyfikowanego przez T Ü V surowca na bazie PLA zawierającego naturalne polimery, który jest kompostowalny i biodegradowalny.

✔ 100% kompostowalne

✔ 100% biodegradowalne

✔ Przyjazne dla środowiska

✔ Zgodne z normą EN 13432

✔ Zgodne z normą ASTM D6400

✔ Dopuszczone do kontaktu z żywnością

✔ Wyprodukowane w Polsce

✔ Niezwykle trwałe i wytrzymałe

✔ Przeznaczone do wielokrotnego użytku

✔ Idealnie sprawdzają się również jako małe worki na śmieci.

✔ PLA (bio plastik) Polilaktyd – polimer należący do grupy poliestrów alifatycznych. Jest on w pełni biodegradowalny.

✔ Otrzymuje się z odnawialnych surowców naturalnych takich jak np: mączka kukurydziana, skrobia ziemniaczana.

Jako doświadczony producent posiadamy możliwości techniczne, umożliwiające sprawną realizację zamówień indywidualnych potrzeb naszych Klientów, na siatki z logiem Klienta, o różnych rozmiarach, nadrukach oraz grubości folii bio. Istnieje możliwość wyboru koloru nadruku – kolorem zalecanym jest zielony bądź naturalny, ale dysponujemy szerszą paletą kolorystyczną. Oferujemy wsparcie marketingowe i projektowe.

Dodatkowe możliwości:1 lub 2 stronny nadruk,1 lub 2 kolory.
Czas oczekiwania:2-4 tygodnie